Kontrasts

Fonta izmērs

news_show

Aicinām ukraiņus uz radošo nodarbību

Aicinām ukraiņus Liepājā un tās apkārtnē pievienoties radošai un mierīgai kopā būšanai, izmantojot mākslas piedāvātās iespējas.

Nodarbību vadīs mūsu brīvprātīgā Kristīne Jonova. Mazliet par viņu:

“Šobrīd darbojos sabiedrisko attiecību lauciņā. Sirdī dārzniece, bet ikdienā vairāk dvēseles iekšējā dārza iepazinēja. Mani interesē, kas notiek cilvēka jūtu pasaulē, kā var dzīvot tā, lai ir vairāk jauku brīžu, vairāk spēka, prieka un iedvesmas, kā rast jēgu un motivāciju katram jaunam izaicinājumam. 
Līdz šim esmu bijusi pavadonis personīgajā izaugsmē un pielietoju radošas metodes, ko liekot lietā, atklājās cilvēka iekšējais resurss, spēks, unikalitāte. Piecus gadus strādāju ar jauniešiem, kuri nonākuši grūtu izvēļu priekšā vai atdūrušies pret sajūtu – nezinu, ko man darīt, kur iet, ko strādāt. Palīdzēju stiprināt stresa noturību pieaugušajiem, vadot dažādas radošas nodarbības – līmējām, zīmējām, rakstījām, sarunājāmies, spēlējām spēles. Visas izvēlētās metodes bija vērstas uz jauna fokusa ieraudzīšanu, skaistā pamanīšanu, pozitīvas attieksmes veidošanu pret sevi un citiem. Paralēli grupas dalībnieki neapzināti trenēja atmiņu, sīko motoriku, saziņu un komunikāciju, dalīšanos un pieņemšanu, ņemšanu, savstarpēju cieņu un pieņemšanu, jūtu, emociju atpazīšanu.
Piedāvāju tikties nodarbībās, kuru laikā dalībniekiem būs iespēja iepazīt pašiem sevi un iekšējā telpā atbrīvot vietu tam, kas stiprina, iepriecina un dod jēgu katrai jaunai dienai. 

Pasākums notiks projekta "Radi Liepāju pats" ietvaros. Projektu "Radi Liepāju pats" finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu "Aktīvo iedzīvotāju fonds".

Pasākums var tikt fotografēts un filmēts un iegūtie materiāli var tikt izmantoti "Aktīvo iedzīvotāju fonda" un "Radi Vidi Pats" komunikācijā.

ActiveCitizensFund RadiLiepājuPats